KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12801032
nr 1280 1032
Eric Vasström
(1887-1958), Finland
Akvarell, Söderkåk. Signerad, daterad 1945. Motivet: 32x40 cm
Eric Vasström, finländsk målare född 1887, död 1958.
Utrop:
500 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:38:12